Najave
....***++DOBRODOŠLI++***......
Blog
ponedjeljak, kolovoz 9, 2010
Završili su turniri MALONOGOMETNI TURNIR "ŠARIĆ STRUGA 2010" i DJEČJI MALONOGOMETNI TURNIR "ŠARIĆ STRUGA 2010".

U finalu na tuniru za odrasle  su se sastali ekipa Kaktus i ekipa Desne.Prvo mjesto s pobjedom od 4:2 slavili su ekipa Kaktus.Obe ekipe su osvojili novčane nagrade....

U mlađem turniru u skupini do 5.razreda  pobjedila je ekipa iz Ploča,dok su drugo mjesto osvojili

mladi Stružani.Treće ili posljednje  mjesto zauzeli su mladi Kominjani.

Sve tri ekipe su za svoje plasmane dobili pehare i medalje , a za najboljeg igraća odabran je Marin Romić iz pobjedničke ekipe.

U skupini do 1.razreda srednje škole treće mjesto je osvojila  ekipa Šarić Struga pobjedivši ekipu Župa sv.Nikole iz Metkovića.U finalu su se sastali Bravari i Nesvrstani.Prvo mjesto osvojili su Nesvrstani pobjedom 1:0 i time osvojili medalje i pehare kao i Bravari i Šarić Struga .Za  najboljeg igraća izabran je Nikola Popovac iz ekipe Nesvrstani.

saricstruga @ 15:02 |Komentiraj | Komentari: 0